Rekrutacja do projektu rozpoczęta!

Zapraszamy do udziału w drugim edycji projektu pt. „Akcelerator Przedsiębiorczości Akademickiej Santander Universidades”!

Projekt zakłada przyznanie stypendiów dla studentów, doktorantów, absolwentów (do 3 lat po obronie) i pracowników naukowych Politechniki Śląskiej. Stypendia będą przyznawane niezależnie na jeden z dwóch celów:

  1. Stypendia przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z rozwojem naukowym i badawczym, poprzez uczestnictwo w dedykowanych szkoleniach z modeli biznesowych, design thinking, service design itp. Pakiet szkoleń zostanie uzupełniony o indywidualne doradztwo w zakresie popracowania modelu biznesowego dla pomysłów indywidualnych uczestników. Opracowane pomysły wezmą udział w konkursie, a nagrodami będzie kapitał na założenie własnej działalności oraz wyjazd studyjny do zagranicznych ośrodków wspierania innowacji.
  2. Mobility Fund – stypendium z przeznaczeniem na  pokrycie kosztów związanych z wyjazdem uczestników projektu na konferencje, targi i wydarzenia branżowe. Przyznane zostanie minimum 20 stypendiów w 2016 roku, w wysokości do 2000 zł brutto.

Rekrutacja do projektu jest już aktywna. Zapisów można dokonać poprzez Platformę szkoleniową Technoparku Gliwice: http://www.technopark.gliwice.pl/platforma/course/category.php?id=89
Serdecznie zapraszamy!
Pierwsza grupa rozpocznie szkolenia już 19 kwietnia!

apasu a5 - tyl