Konferencja podsumowująca drugą edycję projektu APASU

1 grudnia o godz. 17.00 w siedzibie Technoparku Gliwice odbędzie się trzecia edycja Start IT Up – spotkania poświęconego praktycznym stronom funkcjonowania start up’ów.

Start-It-Up! to wydarzenie skrojone na potrzeby startupów i osób z pomysłem na własną działalność. To także szansa dla młodych i przedsiębiorczych osób ze środowiska akademickiego na znalezienie partnera w biznesie, pracodawcy, pracownika. W programie przewidziano m.in. konsultacje z mentorami, prelekcje doświadczonych biznesmenów, case study rozwoju firm, wykłady, przykłady dobrych praktyk z rozwoju startupów i wymianę doświadczeń w luźnej dyskusji. Profesjonaliści, zaproszeni przez organizatorów wszystkim zainteresowanym udzielą konkretnych, indywidualnie dopasowanych porad. Spotkanie będzie również okazją do zaprezentowania swojego pomysłu na biznes w konfrontacji z oceną ekspertów funduszu zalążkowego Akcelerator Technologiczny Gliwice Sp. z o.o.

Podczas Start It Up poznamy Laureatów drugiej edycji projektu „Akcelerator Przedsiębiorczości Akademickiej Santander Universidades”, prowadzonego przez Technopark Gliwice w partnerstwie z Politechniką Śląską.
Projekt jest finansowany przez Bank Zachodni WBK w ramach Santander Universidades.

Po spotkaniu wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na afterparty. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.start-it-up.pl oraz na  https://www.facebook.com/StartItUpMeet.
Udział w wydarzeniu jest  bezpłatny. Wystarczy pobrać darmową wejściówkę ze strony http://start-it-up3.evenea.pl/.

Dla przypomnienia zdjęcia z konferencji kończącej I edycje projektu:

technopark_apasu_gala_23_04_2015_fot_dotstudio_com_pl_internet35 technopark_apasu_gala_23_04_2015_fot_dotstudio_com_pl_internet40 technopark_apasu_gala_23_04_2015_fot_dotstudio_com_pl_internet08 technopark_apasu_gala_23_04_2015_fot_dotstudio_com_pl_internet06